Rebecca Chambers

Rebecca Chambers Rebecca Chambers byla zdravotnicí působící ve speciálním takticko-záchranném týmu S.T.A.R.S. u policie v Raccoon City. Nyní pracuje jako vědec.

Arklayské hory

Ve S.T.A.R.S. Bravo týmu je Rebecca jako nováček, krátce po studiu. Bravo tým je vyslán prozkoumat oblast v raccoonském lese, odkud jsou přijímána hlášení o pohřešovaných lidech a neznámých kreaturách. Helikoptéra týmu se ale v lese zřítí a jeho členové se rozdělí. Nacházejí havarovaný vězeňský transport s mrtvou posádkou, jen po převáženém vězni není ani stopy.

Rebecca objeví zastavenou vlakovou soupravu Ecliptic Express, kam nastoupí, a krátce na to se setká s uprchlým vězněm Billy Coenem. S Billym utvoří dvojici a musejí se protloukat přes cestující ve vlaku, nakažené T-virem - krvelačné Zombie.

Vlak se později náhle rozjede a vykolejí v tunelu pod školícím centrem, kam se Rebecca s Billym vydají a kde se poprvé dozvídají o muži jménem James Marcus, který byl ředitelem tohoto školícího centra a jedním ze zakladatelů společnosti Umbrella, a který se stává jejich hlavním protivníkem. Rebecca postupem času zjišťuje, že byl Billy odsouzen neprávem. Po zneškodnění Marcuse se Rebecca vydává najít svůj tým do arklayského sídla.


Výskyt
Rebecca Chambers Rebecca Chambers Rebecca Chambers Rebecca Chambers Rebecca Chambers Rebecca Chambers