Rachael Foley

Rachael Foley Rachael je poněkud zvláštní postava, známá od příběhu RE: Revelations, kde ji poznáváme jako agentku FBC po boku svého parťáka Raymonda Vestera infiltrující výletní loď Queen Zenobia. Raymond ji však opustí a Rachael musí unikat před monstry Ooze, která ji pronásledují. Nakonec ji zabijí. Tuto část můžeme vidět pouze v traileru z veletrhu TGS.

Rachael je kreaturami zabita a infikována. Později zmutuje také v Ooze, ale v ojedinělý druh který je o hodně rychlejší, silnější a odolnější než ty ostatní. Rachael je nápadná zejména díky svým vlasům a velkému výstřihu. Přes vlasy jí nelze vidět oči. Kdybych měl vybrat jednu z nejzvláštnějších postav v sérii, bude jí právě ona.

Rachael má také sestru Ginu. To jsme se mohli dozvědět v RE: Revelations 2, kde se Gina vyskytuje. Přežila incident ve městě Terragrigia a spolu s dalšími lidmi byla unesena na ostrov Zabytij. Stejně jako Rachael je zabita hned na začátku příběhu.


Výskyt
Rachael Foley Rachael Foley Rachael Foley Rachael Foley Rachael Foley Rachael Foley Rachael Foley Rachael Foley Rachael Foley