Natalia Korda

Natalia Korda se narodila v roce 2002 ve městě Terragrigia. O několik let později přežila teroristický útok na Terragrigii, který řídila teroristická organizace Il Veltro. Během tohoto incidentu zemřeli její rodiče a Natalia zůstala sama v Terragrigii. Postupem času ji našli lidé z Terra Save a jeden muž - Neil Fisher, jí pomohl a dal jí i plyšového medvídka, kterého Natalia pojmenovala Lottie.

V roce 2011 je Natalii 10 let. Natalia byla v tomto roce unesena a dopravena na ostrov Zabytij, spolu s dalšími lidmi organizace Terra Save - Claire Redfieldovou, Moirou Burtonovou, Ginou Foleyovou, Gabrielem Chavezem, Pedro Fernandezem a Edwardem Thompsonem. Všichni tito lidé byli na tomto ostrově drženi jako pokusné krysy pod dohledem dozorce (dozorkyně) "overseer". Natalia ale nebyla jen pokusná krysa ale byla i finální a hlavní test. Claire s Moirou po cestě z vězení několikrát Natalii zahlédnou, ta se jich ovšem bojí a utíká jim. V jedné z budov se Claire s Moirou podaří najít Natalii a vysvětlit jí, že ji nechtějí ublížit. Natalia jde pak s nimi dál. Venku pak ale zahlédnou vrtulník který řídí Gabriel Chavez, poté, co se mu podařilo jej zprovoznit, a dozorkyně do jeho těla vypustí virus, přes speciální náramek, který má každá z unesených osob. Gabriel havaruje s vrtulníkem a zemře. Po jeho smrti Natalii unese Neil pro dozorkyni - pro Alex Weskerovou.

Natalia je na šest měsíců uložena ve věži k trvalému spánku. Aby se mohla připravit na finální transformaci v Alex experimentu.

O šest měsíců později se Natalia probudí ze spánku, na nic si nevzpomíná. Natalia dojde na pláž kde se setká s Barry Burtonem, který na ostrov připlul, aby našel svou dceru Moiru. Sama Natalia se Barrymu svěřila že mu pomůže. Společně dojdou až k rádiové věži odkud před šesti měsíci Claire s Moirou vysílaly zprávu, že potřebují pomoc. Ve vysílací věži se Natalii vrátí některé vzpomínky poté, co Barry řekne "To je Moira, má dcera, její hlas, to je mé dítě". Natalii začne bolet hlava a jedinou větou, kterou řekne, je, že Moira je mrtvá. Barry a Natalia pokračují cestou do tajemného památníku věže. Po cestě Natalia vypráví o svém životě co se stalo a také o tom jak je Moira milá a hodná. Po dlouhé cestě do věže na ně nečekalo moc milé překvapení. Barry se dozvídá, že jsou dva Weskeři, Albert Wesker a jeho sestra Alex Weskerová, která zradila Ozwella E. Spencera a chce zabít Natálii, protože sama Alex je nemocná a touží po tom, svou duši transformovat do těla Natalie. Celou cestu až do samotného konce Alex Natalii přes náramek opakuje, že je čas zemřít. Podle toho, jestli ve třetí epizodě Revelations 2 zabije Neila Moira nebo Claire, jsou na konci hry dva odlišné konce - dobrý a špatný. V prvním Natalia zemře a Alex se svou duší transformuje do jejího těla a stane se "nesmrtelnou". To je špatný konec. Ve druhém možném konci se Alex snaží vniknout duší do Nataliina těla, v tu dobu příjde ale Moira, která přežila, a zachrání Natalii. Pomůže jim dostat se ven. Nakonec, když se zdá vše v koncích přilétne Claire s vrtulníkem a společně zabijí Alex. Nataliin konec je takový, že si ji Barry vezme do své péče spolu se svou ženou Kathy, a společně s dcerami Moirou a Polly žijí jako šťastná rodina.


Little Miss

Little Miss je extra epizoda pro RE: Revelations 2, ve které se odehrává Natáliin příběh toho, co následovalo po jejím probuzení z umělého spánku až do části, kde přišla na pláž a setkala se s Barrym. Natalia se probudila po dlouhém spánku, do kterého byla uvedena jako součást experimentu Alex Weskerové, a jedinou její vzpomínkou je medvídek Lottie, kterého Natalia z celého srdce miluje. Po probuzení ale vidí iluzi - dívku, která je naprosto stejná jako Natalia, i se jmenuje Natalia, označována ale jako Dark Natalia, pouze má černé šaty, narozdíl od Nataliiných bílých. po krátké době co se Natalia svěří této Dark Natalii s tím, že nemůže najít svého medvídka Lottie, Dark Natalia jí předá dopis od Lottie, ve kterém Lottie žádá Natalii, aby ho (jí) našla. V extra epizodě chodí Natália za Dark Natalií po různých částech ostrova a hledají dopisy od Lottie. Není to však úplně bez obtíže - přepnutím za Dark Natalii si musíme vyznačit nepřátele a jako Natalia mezi nimi projít bez toho, aniž by si jí všimli. Cesta za dopisy Natalii dovede až na pláž, kde uvidí iluzi Lottie jak ji sprostě nadává, po iluzi ale vše zmizí, jak Lottie tak i Dark Natalia. Na konci epizody Natalia zahlédne Barryho jak připlouvá na lodi. A Lottie najde Natalia až v epizodě 4, s Barrym, kde se dozví, že Alex Lottie "zabila" - zničila, otrhala a roztrhala.


Výskyt: Resident Evil: Revelations 2
Galerie
« Zpět
Nahlásit chybu ↯ Přesunout nahoru ↑ Nečitelné ➻ Zobrazeno: 3444x
Přidala: Kiki