Claire Redfield

Claire Redfield Claire Redfield (*1979), dříve jako studentka a aktivistka proti nelegálním výzkumům, pracuje nyní pro organizaci bojující za lidská práva TerraSave. Patří příběhově mezi hlavní postavy v Resident Evil sérii. Má bratra Chrise Redfielda.

Incident v Raccoon City

V roce 1998 Claire na svém motocyklu přijíždí do Raccoon City najít svého bratra Chrise. Ve městě ale zuří nákaza a všude se pohybují nemrtví. Potká zde policistu Leona S. Kennedyho, s jehož pomocí z města unikne.


Rockfort Island

Claire se vydává do Evropy na cestu najít Chrise. Během toho je chycena při infiltraci Pařížské pobočky Umbrelly a převezena do věznice na ostrově Rockfort Island, na který poté narušitel Albert Wesker zaútočil T-virem. Za pomoci přeživšího vězně Steva Burnsida se jí podaří z ostrova odletět, autopilotem jsou však navedeni do střediska Umbrelly na Antarktidě, kde se Claire s Chrisem konečně setká.


Zabytij Island

V rámci experimentu Alex Weskerové jsou členové organizace TerraSave spolu s Claire uneseni na bývalý sovětský ostrov Zabytij.


Výskyt
Claire Redfield Claire Redfield Claire Redfield Claire Redfield Claire Redfield Claire Redfield Claire Redfield Claire Redfield Claire Redfield Claire Redfield
Další videa s Claire: Revelations 2 - Raid Mode    Claire & Steve (DCH)