Alfred Ashford

Alfred Ashford je synem vědce Alexandra Ashforda a bratrem Alexie Ashford. Když Alexia zemřela, Alfred zůstal jako jediný z famílie Ashfordových, kdo stále žije. S Alexiinou brzkou smrtí se nedokázal smířit, až se z toho dočista zbláznil. Povídal si s ní v jejím pokoji jako sám sobě, převlékal se za ni a litoval ji. V podzemní laboratoři na Antarktidě se ji ale snaží přivést opět k životu. To se mu podaří, ale Alexia je díky T-Veronica viru jiná, zlá a Alfreda zabije.

Alfred je majitelem a ředitelem snad celého ostrova Rockfort Island. Na tomto ostrově je věznice, vědecké výzkumné a výcvikové zařízení, letiště, dok a vila Ashfordových se zámkem na kopci. Když do první vily přijde Claire se Stevem, stanou se nezvanými hosty a Alfred po nich začne střílet s jeho oblíbenou odstřelovací puškou. Namlouvá jim, že oni mohou za nákazu, co vůbec dělají na ostrově, ale především jim představuje hru na kočku a myš, kdy Claire a Steve budou myš a Alfred kočka, která je bude lovit. Je tomu ale pravda.


Funkce

Alfred je dědicem a ředitelem výzkumného zařízení s dalšími institucemi nejen na Rockfort Island, ale také na Antarktidě.


Výskyt: Resident Evil: Code Veronica X

Resident Evil: The Darkside Chronicles
Galerie

Videa


« Zpět
Nahlásit chybu ↯ Přesunout nahoru ↑ Nečitelné ➻ Zobrazeno: 1733x
Přidal: Admin