Vyšlo Resident Evil 0 HD


19. ledna 2016 vyšel očekávaný remaster nultého dílu série Resident Evil, který byl původně vydán v roce 2002 na Nintendo GameCube a později na Nintendo Wii. Nyní si tuto hru mohou ve vylepšené HD verzi s novým rozlišením, novým nastavením ovládání, efekty a dalším, koupit hráči digitálně na PC, PS3, PS4, Xbox 360 a Xbox One.

V prodeji je plná hra a dodatečné kostýmy, z nichž některé hráči, kteří si hru předobjednali, získali zdarma i spolu se schématem na pozadí systému. Samotná hra stojí 549 Kč, speciální kostýmy jsou dostuné také v online obchodech, a jsou zde balíčky kostýmů, obsahující vždy dva kostýmy, ty stojí 82 Kč / balíček, a pak je tu velký balíček, obsahující všechny extra kostýmy, a ten stojí 269 Kč. Nové speciální tričko s motivem RE0 pro Rebeccu by mělo být již jako součást hry. Novinkou je, že tyto kostýmy nezískáme po dohrání hry, ale máme je již od začátku, a můžeme je kdykoliv měnit, a to i ty tradiční kostýmy, co už ve hře byly. K tomu slouží brašna, která je ve stejném políčku inventáře jako Rebeccy zdravotnická výbava nebo Billyho zapalovač. Výjímkou je ale Team Wesker kostým, který má Rebecca pouze při hraní hry v Režimu Wesker. Tento režim se odemkne po prvním dohrání hry na libovolné obtížnosti, a hraje se zde za Rebeccu v bojovém "Team Wesker" kostýmu, a Billyho nahrazuje darebák Albert Wesker spolu s několika svými nadpřirozenými dovednostmi. Za tyto dva "Wesker parťáky" tak můžete s bonusovými dovednostmi hrát celou hru odznova.

Zapomenout bychom neměli ani na krabicovou verzi Resident Evil Origins Collection, která vyjde už 22. ledna. Ta obsahuje remastery prvního a nultého dílu. V této diskové edici budou k dostání ale pouze verze pro PC, PS4 a Xbox One.


Kompletní balíček kostýmůSchéma pro předobjednávky19. ledna 2016, Admin