Resident Evil: Revelations 2 - 2. trailer, datum vydání a mnohem více!

Capcom zveřejnil již 2. trailer na Resident Evil: Revelations 2. V traileru můžeme vidět, že legendární postava Barryho Burtona, známá převážně z prvního dílu série opravdu ve hře bude, a bude pátrat po své dceři Moiře, která bude spolu s Claire uvězněna na neznámém ostrově. Barry je tak třetí hratelnou postavou, která ve hře bude. Tímto by se splnila dřívější slova producenta Michiteru Okabeho z konference, kde fanoušky ujišťoval, že hlavními postavami budou dvě již známé ženy a jeden muž, všichni známí ze starších dílů série. Na konci traileru je vidět také záhadná dívka, která se objevila již v teaser traileru. Capcom dodal, že touto dívkou je Natalia Korda, se kterou se má Barry na ostrově setkat. Natalia má zvláštní schopnosti, se kterými bude Barrymu pomáhat s odhalováním nepřátel a hledáním předmětů. Dále Capcom prozradil dva nové druhy nepřátel - prvním je "Rotten", což jsou mrtvoly ve stádiu rozkladu, z nichž trčí kosti. Druhým druhem nepřátel jsou "Revenant", hrůzostrašná sešitá a zdeformovaná lidská stvoření. Zároveň je také aktualizována oficiální stránka. Potvrzen byl i agent Hunk, jako jedna z postav v režimu Raid Mode, ale pozor, také Albert Wesker se v Raid Mode objeví!

Rotten
Revenant


Datum vydání
Na konci traileru i na nově aktualizovaném oficiálním webu se konečně objevilo také datum vydání. První epizoda RE: Revelations 2 vyjde v digitální verzi v Americe 17. února 2015, v Evropě o den později, 18. února 2015 Disk s hrou pak vyjde v Americe 10. března 2015, v Evropě 13. března 2015. Vydání hry by se mělo vztahovat pro všechny platformy.

Epizody
Epizody jsou 4, dále dvě speciální a jedna s bonusem v podobě postavy agenta Hunka pro Raid Mode, toho získáte při předobjednání nebo koupi kompletního seasson passu.

2. Trailer:
« Zpět
Nahlásit chybu ↯ Přesunout nahoru ↑ Nečitelné ➻ Zobrazeno: 3131x
Přidal: Admin