Pojďme hrát Resident Evil 7 teaser


Varování: článek může obsahovat spoilery !

Aktualizováno [18.09.2016]: Vyšla aktualizace rozšiřující teaser

- update s názvem „Twilight“ pozměnil několik textur včetně obrazu Bakerových nad krbem v obývacím pokoji, opravil několik chyb a především přidal novou místnost. Zpřístupnila se nám místnost za zatlučenými dveřmi na půdě, vchod do ní je ale skrze zničenou stěnu vedle stolu s telefonem.

V této nové místnosti najdeme gumovou levou ruku, na kterou lze nasadit gumový prst, dále pak klíč od sklepa a dvě krabičky s náboji do pistole. Jsou zde další zamčené dveře, vedle kterých je na zdi červeně psaný text o třech zavražděných bez určeného umístění hrobů každého z nich. Je zde také žebřík vedoucí k zamčenému střešnímu oknu.

Nalezení této místnosti nás posouvá jen o krůček. V tuto chvíli není vysvětlení k užití gumové ruky a klíče od sklepa. Je možné, že se v budoucnu dočkáme další aktualizace...

Aktualizováno [07.07.2016]: Capcom potvrdil, že gumový prst v tuto chvíli není možné použít, máme mít ale trpělivost

Teaser je zdarma ke stažení na PS4 pro všechny předplatitele PS Plus. V dohledné době by měl vyjít také pro PC a XONE. Cílem teaseru je dostat se z opuštěného domu. Zatím nejsou žádné informace o tom, že by někdo přišel na to, jak se z domu dostat bez odchycení. Jsou zde dva předměty, u kterých není vysvětleno jejich použití. Jsou to umělý prst a sekera. Toto demo zahrnuje přítomnost a použitím videokazety u přehrávače na televizi se můžeme dostat do minulosti, ve které můžeme některé drobnosti změnit, což se projeví v přítomném čase a v něčem nám to pomůže.Zatím tu máme vyzrazené dva konce: U telefonu v patře, kde je naše postava chycena po telefonátu, a u zadních vchodových dveří po jejich otevření.


Co je zajímavé:

Kabely vedoucí domem - snad ve všech místnostech jsou vidět kabely, které propojují elektrické spotřebiče jako jsou lampičky, větráky, telefon apod.

Prázdný šuplík - v kuchyni se vyskytuje jeden odemčený prázdný šuplík. Máme snad v minulém čase udělat něco, co by zajistilo, že v šuplíku bude nějaký předmět?

Vodovodní kohoutek - u dřezu v kuchyni je kapající vodovodní kohoutek, který lze utáhnout. Nazpět vodu z něho pustit nemůžeme. Mění se jeho vypnutím něco?

Duch - V minulém čase můžeme při pátrání po Andrem vidět ducha žena na schodech.

Blikající lampička - lampička generující osvětlení na chodbě v přízemí problikává. Jsou zde spekulace o tom, jestli nevyblikává morseovku.

Figuríny - módní figuríny lze vidět hned tři v patře. Nedají se zničit sekerou. Jsou otočené ke zdi. Když se u nich otočíte, najednou budou otočené pohledem na druhou stranu, kde se objeví další figurína co tu předtím nebyla. Narozdíl od těch tří je možné ji odsunout i zničit. Takové figuríny jsou tu ještě dvě - jedna v místnosti u telefonu a druhá spadne na chodbě u skříně kde byla kazeta poté, co seberete klíč od zadních dveří., Fanucci