Resident Evil 7 Teaser aktualizován


Capcom během TGS 2016 vydal update, který rozšířil hratelný teaser Resident Evil 7. A co je nového? Zem se moc nepohla. Aktualizace s názvem „ Twilight “ přinesla pár nových textur a zpřístupnila jednu místnost.

Co se změnilo:

Obraz Jacka a Marguerite Bakerových v obýváku nad krbem se změnil na obraz celé jejich familie, tedy jich dvou plus jejich dětí, kterými jsou nejspíš Lucas a Mia.

Zamčené dveře napravo na chodbě u východu z obývacího pokoje získaly novou texturu.

Zpřístupněna byla místnost za zabarikádovanými dveřmi na půdě. Ty jsou pořád zabarikádované, ale zničena je nyní dřevěná stěna vedle telefonu, která nám umožňuje do místnosti vstoupit. Najdeme tu postel, staré krámy, další manekýny, zamčené střešní okno a další zamčené dveře. Vedle zamčených dveří je na zdi červeně psaný text, který pojednává o pěti zavražděných, o kterých se neví kde mají své hroby. V této místnosti najdeme také hned 3 předměty, které se v této verzi teaseru nedají použít, nebo na to jen nikdo či většina nedokáže přijít. Jde o gumovou levou ruku, klíč od sklepa, a dvě krabičky s náboji do pistole. Sice už máme vysvětlení pro tenkrát ještě záhadný gumový prst - ten je možno nasadit na gumovou ruku, ale je tu potřeba vysvětlení pro onu gumovou ruku. A klíč od sklepa? Ten také své užití snad zatím nemá... A poslední, jedny náboje v bedně, kterou zničíme sekerou a druhé pod postelí nejspíš jen čekají až najdeme pistoli.

Jinak, když vezmeme klíč od sklepa, začne vyzvánět telefon. Po jeho zvednutí slyšíme hlas říkající že všechny dveře je možné otevřít...

Resident Evil 7


Resident Evil 7


Resident Evil 7, Admin