Vyřazené koncepty Resident Evil 7

I když tři roky od vydání RE6 stále nejsou žádné oficiální informace o Resident Evil 7, alespoň neoficiální cestou se na internet mohou dostat hotové zázraky. Předem ale upozorňuji, že jde pouze o koncepty, nikoliv o artworky z finální hry.

Grafik Brad Wright zveřejnil ve svém Portfoliu podle popisu vyřazené koncepty z Resident Evil 7. Jde o celkem tři poněkud zajímavé obrázky. Na prvním obrázku vidíme něco, co by mohlo mít něco společného s Capcomem nedávno registrovanou značkou "Umbrella Corps" (sbor Umbrelly), vidíme totiž několik osob, mezi kterými jsou vědci a vojáci. V pozadí je logo Umbrelly, které jsme dosud nikde neviděli. Hned vpředu je vidět dívka v bílém připomínající Natalii Kordu. Tento obrázek připomíná období 2. světové války.

Na dalších dvou obrázcích můžeme vidět to, čím se mohl Capcom inspirovat při vývoji Revelations 2. Na prvním z nich vidíme dvojici, která dokonale připomíná Chrise a Jill. V pozadí je vysílací věž, no není to náhoda? No a na posledním obrázku vidíme dívku na lůžku, připomínající Natalii Kordu, která byla upoutána na lůžko v laboratoři Alex Weskerové v památníku (Revelations 2).

« Zpět
Nahlásit chybu ↯ Přesunout nahoru ↑ Nečitelné ➻ Zobrazeno: 2362x
Přidal: Coltrane