Executioner Majini


Vysoký a silný Majini (Madžin), který byl řezníkem v řeznictví Corner Pyjamy Butchery v Kijuju. Nyní zastává také pozici kata. Když Sheva Alomarová s Chrisem Redfieldem dojdou na popraviště, uvidí, jak právě Executioner popraví svou obří sekerou agenta BSAA Reynarda Fishera. Jeho sekera je jeho zbraní. Může s ní máchat kolem sebe nebo prostě sekat. Zásah je velmi zraňující a začnete umírat. Executioner může svou oběť také chytit, zvednout, odhodit a ihned usmrtit, pokud vás váš parťák nestihne zachránit. Jeho sekera je natolik těžká, že jí za sebou musí táhnout po zemi. Executioner má hlavu zakrytou tmavým pytlem, po těle má zapíchané velké hřebíky a řeznické háky. Na sobě má černé kalhoty, zástěru, a červené rukavice. Jeho největší slabinou je hlava. Pokud mu do ní střílíte, každou chvíli se bolestí skrčí a můžete využít fyzického útoku.

V hlavní kampani RE5 je pouze jeden, a to tento řezník, se kterým se střetneme ke konci první části hry. Zabít ho můžete, ale pokud ho zabít nestihnete, udělá to Kirk, který v ukázce pozabíjí všechny Majini včetně něho. V DLC misi "Desperate Escape" je několik dalších Executionerů - podle postupu a podle obtížnosti narazíte v části se základnou buďto na Executionery, nebo na Reapery. Své místo mají také jako bossové v režimech The Mercenaries v RE5 i v samotné hře RE: The Mercenaries 3D na Nintendu 3DS, kde se také vyskytují ve verzi "Red". V režimu Raid Mode v RE: Revelations 2 se vyskytují na některých mapách z předešlých dílů.


Výskyt

Resident Evil 5
Resident Evil: The Mercenaries 3D
Resident Evil: Revelations 2


Executioner Majini Executioner Majini Executioner Majini Executioner Majini Executioner Majini Executioner Majini Executioner Majini Executioner Majini
20.2. 2016, Admin