Guardian of Insanity


Guardian of insanity, v překladu "Strážce šílenství", jsou monstra vyskytující se v evropském sídle Oswella E. Spencera v DLC misi "Lost in nightmares" ve zlaté edici Resident Evil 5. Každý z Guardianů si s sebou vleče velkou lodní kotvu, kterou používají jako zbraň. Když půjdete přímo k ním, chytí vás pod krkem a pokud vám váš parťák co nejrychleji nepomůže, kotvou vás probodne.

Na lehké obtížnosti se první Guardian objeví až ve vězení. Na těžších obtížnostech - normal, veteran a obtížnosti professional prvnímu z nich budeme čelit už v místnosti s klavírem, kam po sebrání emblemu přijde a kotvou zničí dveře. Za zabití Guardiana získáte na lehké obtížnosti medailon s 1.000 body, na těžších pak do 4.000 bodů. Poslední Guardiani v misi jsou ve stokách, kde máte za úkol je lákat do pastí a sbírat po nich kousky emblemu. Většinou jeden nebo dva se ale jen tak zabít v pasti s padacím stropem nenechají, a kotvou zajístí, aby na ně strop nespadl. V tomto případě je nejlepší hodit k němu oslepující granát, kterých je v této části celkem 5, ukrytých v bednách a sudech. Když se vám podaří v jedné pasti pod padajícím stropem zabít 2 Guardiany najednou, získáte bonusové body.

Guardiani Jsou nastavení v naprosto stejném stylu chůze a boje jako monstrum Executioner Majini, pouze s tím rozdílem, že executioneři mají sekeru a ne kotvu a Guardiani navíc mohou zraňovat kyselinovým vakem. U Guardianů je nejzranitelnějším místem oko na vaku s kyselinou na jejich zádech.
Výskyt

Resident Evil 5 - Lost in Nightmares


Guardian of Insanity Guardian of Insanity Guardian of Insanity Guardian of Insanity
20.2. 2016, Admin