Deník ošetřovatele


9. května 1998
Večer proběhla partička pokeru se Scottem a Eliasem od sekuriťáků a se Stevem z výzkumáku. Steve to suverénně vyhrál, ale určitě podváděl. Šmejd jeden.

10. května 1998
Dneska mě hlavouni z výzkumu požádali, abych se postaral o novou bestii. Vypadá to jak gorila stažená z kůže. Potrpí si to na živým žrádle a když jsem tomu hodil prase, tak mu to urvalo nohy a hrálo si to s jeho vyvrhnutýma orgánama, než to konečně začalo žrát.

11. května 1998
Kolem pátý ráno mě najednou probudil Scott nasáčkovanej v ochranným obleku, co vypadá jak vesmírnej skafandr a chtěl, abych si ten samej skafandr vzal taky. Že prej v laboratoři se něco podělalo. Tihle vědátoři experimentujou bez spánku i za noci, takže něco takovýho prostě přijít muselo.

12. května 1998
Nosím ten zatracenej oblek už od včerejška a moje záda se potěj a divně svěděj. Vytáčí mě to tak, že jsem naschvál nenakrmil ty psiska. Dobrej to pocit.

13. května 1998
Zašel jsem na ošetřovnu kvůli tomu neustálýmu svědění zad, a oni mi na to hodili náplast. Potom doktor řekl, že je to dobrý, že už ten skafandr nosit nepotřebuju. Díky tomu se dneska v noci dobře vyspím.

14. května 1998
Ráno jsem se probudil a objevil puchejře nejenom na zádech, ale i na nohách. Když jsem vláčel žrádlo ke psím kotcům, bylo u nich nezvyklý ticho a nebyli tam všichni. Předpokládám, že zdrhli protože jsem jim nedal pár dní nažrat. Bude po srandě, až to papalášové zjistí.

16. května 1998
Koluje tu povídačka, že jeden z vědců, co se minulou noc pokusil utýct, byl zastřelenej. V noci mě hoří a svědí celý tělo. Hruď je rozdrápaná, svědí to a odloupnul se mi kus masa. Co se to sakra děje

19. května 1998
bez horečky, ale hodně svědí
dneska hladovej a snědl psí žrádlo

21. května 1998
svědí svědí to přišel Scott
proč příšerná tvář zabít
je to chutný

4
svědí
chutný

Resident Evil: The Umbrella Chronicles dokumenty / documents
13. listopadu 2015, ZvacA