Kopie pošty adresované náčelníkovi


Komu: Šéf policejního oddělení Raccoon city, Brian Irons

Pošetilou zradou velitele S.T.A.R.S. Weskera bylo sídlo vyhozeno do povětří. Avšak výzkum na viru to neovlivní. Problémem však jsou zbývající členové S.T.A.R.S. Chris, Jill, Rebecca, Barry, Brad. Doufám, že bude dostatečně monitorována jejich aktivita a pokud s něčím vyrukují, v tichosti se jich zbavte, aby se ta záležitost nemohla dostat na veřejnost. Jako doteď, prostředníkem bude má žena Annette.

William Birkin


Komu: Šéf policejního oddělení Raccoon city, Brian Irons

K termínu byla zaslána Vaše odměna deset tisíc dolarů za náplň schůzek. Výzkum na G-viru nahrazující t-virus bude brzy hotov. Až bude dokončen, budu povýšen do výkonného výboru Umbrelly. Více než kdykoliv jindy je třeba opatrnosti. Chris čmuchá okolo nás. Hlavně po vás chci, aby byl důkladně sledován a nedostal se blízko do prostor chemičky.

William Birkin


Komu: Šéf policejního oddělení Raccoon city, Brian Irons

Je tu problém. Ústředí Umbrelly vyslalo agenty, aby se pokusili ukrást ještě vyvíjený G-virus. Možná to budou dva, tři lidé, ale přesný počet znám není. Musí se zamezit tomu, aby získali G-virus, na kterém pracuji tolik let. Prošetřete každou podezřelou osobu, která vstoupí do města. Pokud najdete možného podezřelého, okamžitě jej zadržte a kontaktujte se skrz Annette. U některých případů nebude od věci jejich likvidace. G-virus je mým životem. Neslituju se nad těmi, kdo mi brání. I kdyby to měli být ti z Umbrelly.

William Birkin

Resident Evil: The Umbrella Chronicles dokumenty / documents
14. listopadu 2015, ZvacA