Deník Jill


7. srpen
Od toho dne uběhly dva týdny. Rány na těle už vymizely, stejně tak jako ten nepříjemný pocit ze všeho okolo. Pro lidi je to už něco co bylo. Ale u mě, pokaždé když zavřu oči, se to jasně vrací. Křik a konec kamarádů, kteří jsou zaživa pojídaní lidmi, monstry hltajícími jejich maso. Bolest ze srdce ani doteď nezmizela.

13. srpen Chris se poslední dobou dostává do čím dál větších sporů. Už ho ani nejde slyšet, že by se bavil s ostatními kolegy a pořád je podrážděnej. To takhle předtím vystartoval na Elrana z oddělení pro mládež za trocha vylitýho kafe. Okamžitě jsem to zarazila, ale když se na mě podíval, tak jen lehce mrknul. Co to mělo od něj znamenat?

15. srpen
Během půlnoci mi zavolal Chris, u kterého bylo nařízeno suspendování, a požádal mě, abych přišla do jeho bytu. Hned jak jsem vešla, tak mi do ruk vrazil několik listů papíru. Týkaly se nějaké výzkumné dokumentace na viru, jednoduše označené jako "G". Chris řekl: "ta noční můra neskončila", "pořád tomu není konec". Od toho dne prostě bez ustání pokračoval v boji. Dokonce aniž by se mi o tom zmínil.

24. srpen
Chris dnes opustil město a vydal se do Evropy. Barry pojede za ním, jakmile odveze svou rodinu do Kanady. Já zůstávám v Raccoon city. A to kvůli tomu, že mi je jasné jak ta výzkumná laboratoř v tomhle městě patří mezi důležitá zařízení. Oproti Chrisovi se tady zdržím asi měsíc, ale pak se budu s nimi moct setkat někde v Evropě. Nastává čas pro můj skutečný boj.

Resident Evil: The Umbrella Chronicles dokumenty / documents
13. listopadu 2015, ZvacA