Badatelův dopis


Mé drahé Adě
8. června 1998

Ado, pokud to čteš, tak už nejsem sám sebou. Výsledky z dnešního vyšetření přinesly očekávanou odpověď. Je to "pozitivní". Při té představě, že se brzo stanu jednou z těch figur, téměř zešílím. Ty Ado v této chvíli infikovaná nejsi.

Není to nutné, ale pokud jsi ta poslední, jdi do rozvodny a postarej se o detonátor, a chci po tobě, aby si odsuď vypadla i s dokumenty, které jsem umístil do projektové místnosti. Dostaň je do masmédií a tuhle celou záležitost dostaň na veřejnost.

Pokud bude bezpečnostní systém fungovat normálně, budeš tu moct odemknout všechny zámky. Umožnil jsem ti přístup, pokud se přihlásíš do počítače v malé laboratoři za pomocí mého jména a vloženého hesla. To heslo je "ADA", tvé jméno.

Až se tam vložením našich jmen dostaneš, tak aby si odemknula zámek projektové místnosti B2F, musíš navíc vložit další heslo. Jako pojistku jsem toto heslo zašifroval v rentgenu, ale jsi chytrá a hned to pochopíš.

Ještě tě požádám o poslední věc. Ado, pokud na mě narazíš, už přeměněného do jednoho z nich, tak mě vlastníma rukama osvoboď.

Tvůj John

Resident Evil: The Umbrella Chronicles dokumenty / documents
13. listopadu 2015, ZvacA