Deník správce restaurace


4. říjen

Doslechl jsem se strašnou zprávu. Slyšel jsem, že malé americké město jménem Raccoon city bylo minulý týden zničeno. Celá populace se do posledního človíčka proměnila v monstra a nevypadá, že by někdo přežil. Není jisté, jaké jsou za celou záležitostí detaily, ale povídá se, že v tom má prsty farmaceutická společnost Umbrella. Sice k tomu došlo na druhé straně oceánu, ale moc dobře se cítit nebudu, jestli je do toho Umbrella fakt zapletená.... Doufám, že tomuhle městu se nestane nic....

6. října

Dneska se ke mně dostalo, že za zničením Raccoon city stál chlápek jménem William Birkin. Tenhle chlap udělal viry t a G a přetahoval se o ně s Umbrellou, aby je mohl využit pro svůj prospěch. Během toho si píchnul virus sám do sebe a stala se z něho příšera, ale celá věc jen tak mimochodem pokračovala tím, že se viry dostaly do stok a skrze krysy se rozšířily po celém městě.

8. října

Co budeme dělat? Mluvil jsem s jedním ze zákazníků, byl to zaměstnanec Umbrelly, který se zastavil na oběd, a pověděl mi, že vzorky t-viru jsou v tomhle městě taky. Ten člověk se smál, že k žádné nehodě určitě nedojde, ale stát se může. Nechal jsem se k Umbrelle najmout, protože mě lákaly ty obrovský záruky, ale už mě pomalu unavuje v tomhle zapadlým městě dělat byznys s personálem Umbrelly. Možná je načase z města vypadnout dřív než se něco stane.

Resident Evil: Survivor dokumenty / documents




11. listopadu 2015, ZvacA