Zpráva po pádu Raccoon city


5. srpen 1998

Zpráva 1 od vyšetřovatele U.B.C.S.

Bylo vysledováno, že vypuknutí biohazardu 11. května v sídle Sira Spencera a v laboratoři pro biozbraně, bylo pro tuto chvíli vyřešeno prostřednictvím členů S.T.A.R.S. družstva Alfa Jill Valentinovou, Chrisem Redfieldem a dalšími, kteří zařízení zničili 25. července. Nyní k 5. srpnu nelze momentálně potvrdit, zda došlo k úniku t-viru do okolí. Ale má se za to, že zapotřebí bude více opatrnosti.

Nebylo ještě ověřeno, ale zdá se, že velitel týmu Alfa S.T.A.R.S. a bývalý zaměstnanec korporace, Albert Wesker, zemřel. Taky máme informace, že Jill Valentineová a Chris Redfield se zřejmě chystají tento případ zveřejnit médiím a představitelům bezpečnosti. Očekáváme, že ohledně tohoto případu dojde z naší strany k okamžitým politickým opatřením.

Člen U.B.C.S. Nikolai Zinoviev

30. září 1998

Zpráva 2 od vyšetřovatele U.B.C.S.

Nacházím se nyní na nároží hodinové věže v Raccoon city. Město je už zamořené zombiemi a bez přehánění se dá říct, že bylo kontaminací úplně zničeno. Ovšem narozdíl od biohazardu v sídle, ke kterému došlo nešťastnou náhodou, existuje silné podezření, že tato nehoda byla způsobena záměrně spiknutím dr. Williama Birkina, našeho vědce a tvůrce t-viru a G-viru.

Z výsledků vyšetřování těchto dvou případů biohazardu lze vysledovat dvě záležitosti, a to že je zapotřebí v našich zařízeních nacházejících se po celém světě zlepšit kontrolní systém nad viry a být důkladnější v převýchově zaměstnanců. V budoucnu budou viry pro biozbraně sloužit jako cenná obchodní komodita a pro naši společnost budou představovat hlavní osu. Do budoucna je na místě ostražitost nad všemi zaměstnanci, aby tak nemohlo znovu dojít k nějakým biohazardům.

Člen U.B.C.S. Nikolai Zinoviev

6. říjen 1998

Získávání údajů kolem infekce t-viru a bojových dat B.O.W. během biohazardu v Raccoon city bylo extrémně obtížné. Zvláště v případě bojových dat u B.O.W. nového typu, modifikovaného Tyranta, nazývaného "Pronásledovatel". Protože cíl se ukázal být zuřivější a s myslící inteligencí, než se domnívalo, tak i nasazení členové U.B.C.S. přinesli značné oběti. U pánů výzkumníků doufáme, že analýza současných bojových dat bude pro změnu dalšího vývoje pokročilejších a vrcholných B.O.W. k užitku.

Vývojový tým pro B.O.W. Umbrella

Resident Evil: Survivor dokumenty / documents
11. listopadu 2015, ZvacA