Lottův deník


10. září

Dneska jsem v hracím centru zahlídl ty, který drží ve vězení. Všichni měli v očích divný a prázdný výrazy a byla s nima i holka, která slintala. Jeden z nich na mě podrážděně civěl. Všichni na sobě měli odraný oblečení a taky moc nevoněli. Je to na hlavu, ale otec a velitel Vincent říkají, že se svou rasou liší od lidí od Umbrelly. Otec nám povídal tohle, že na ostrov byli přivezeni, aby se mohli operovat a udělat z nich patřičné lidi. Tou léčbou by ale měli projít co nejdřív.

15. října

Velitel Vincent prý zabil nějakou skupinu těch lidí, protože utekli z vězení. Proč k něčemu takovýmu došlo? Ty lidi jsou sice podřadní, ale zabíjet by se neměli. Proč jako? Čemu mám věřit? Nechtěla je přece Umbrella a otec vyléčit operací? Proč to skončilo jejich zabitím?

23. listopadu

Ve městě je panika. Objevují se monstra a útočí na ostatní! Včera mě zkoušeli napadnout strejdové z Umbrelly, co se jinak ke mě chovali vždy dobře. Pomozte mi někdo!

24. listopadu

Táta a máma se taky stali příšerami. Ti, co přežili, mně řekli, že lidi ve městě proměnil v příšery velitel Vincent. Na dospělý se už nejde spolíhat. I kdybych měl být ten poslední co přežije, nejlepší bude se postarat o mou sestru Lily! Z města se dostaneme oba dva!

Resident Evil: Survivor dokumenty / documents
11. listopadu 2015, ZvacA