Zápisník ošetřovatele slonů


Při uklízení harampádí jsem narazil na starou BGM pásku. Přehrál jsem si ji, abych se podíval, co na ni je, a šlo o starej průvod tady ze zoo.

Podle staříka Josepha asi 15 let zpátky probíhala velká a rozsáhlá přehlídka, ve které vystrojili slona vánočním osvětlením. Říkal, že Oscar byl léta hvězdou toho průvodu.

Nechal jsem to poslechnout si Lloyda a ten měl za to, že jednou by to stálo za peníze. Mluvil o tom, že dokud můžu, tak bych toho měl využít. Myslím si, že je blázen, ale udělat něco podobnýho pro další generace, to by mohl být dobrej nápad.

Oscar se v poslední době choval divně. Ne, že by byl nemocnej nebo tak, ale prostě se neuklidnil. Doba na žrádlo ho tak vyrajcovala, že poničil část svý klece. Nic podobnýho se ještě nikdy nestalo. Možná bych měl radši nechat veterináře, aby se na něho podíval.

Lloyd má tenhle týden na starosti emblém, takže tady bude muset zůstat dýl než obvykle. Sice pořád žvaní o tom, jak ho to štve, ale to zvládne, fakt. Koneckonců, dóm se nachází blízko hlavní brány.

Když už jsme u toho, mám dojem, že se bude k polovině příštího měsíce uzavírat. Ani jim to nestojí za to, aby to strhli, takže to tam bude asi prostě léta stát a chátrat. Docela plýtvání.

Resident Evil: Outbreak File #2 dokumenty / documents
10. listopadu 2015, ZvacA