Marvinova poznámka


Tato správní budova byla původně vystavěna na něco jako muzeum umění. Když v pozdních 80. letech došlo k uzavření, odkoupilo ji levně Oddělení městské policie a byla zrenovována na stanici. Nachází se v centru města a taky umístěním svých parkovacích ploch se jevila jako velmi optimální. Klíčovým v plánu modernizace byl současný náčelník Brian Irons. Nejrůznější uplatitelné vybavení umístěné uvnitř stanice bylo právě jeho nápadem. Údajně je to kvůli bezpečnosti, ale mezi všemi se povídá, že to má co dělat s jeho zvláštní zálibou v umění.

Řada speciálního klimatizačního potrubí, které se v muzeu tenkrát nacházelo, bylo během renovace zrušeno. Ovšem, u některých došlo pouze k zapečetění vstupů a samotný systém se zachoval. Pokud bychom se jej drželi, mohlo by nás to vyvést ven?

Možná ta socha v hale. Původně to místo sloužilo jako hlavní výstavní síň a podstavec té sochy jako hlavní výstavní plácek. Nejspíše se tam mohl dochovat nějaký mechanismus. Myslím, že by stálo zato to prozkoumat.

Stejně... kdybychom těm lidem ze S.T.A.R.S. věřili.... Asi bych teď neměl začínat držkovat. Každopádně bez ohledu na pravděpodobnost, zkusím to. Nemám zájem tady zemřít.

Resident Evil: Outbreak File #2 dokumenty / documents
10. listopadu 2015, ZvacA