Deník vědce


2. září
V průběhu minulého měsíce došlo k opakovaným nehodám, při kterých testovací subjekty zničily kultivační nádoby. Včera byl jeden z kolegů, který byl na místě činu, vážně zraněn a musel být ošetřen 30 stehy. Je nutné co nejdříve zavést nezbytná opatření.

8. září
Vnitřní stěna kultivačních nádob byla vyplněna titanovými ochranými pláty. V případě, že by došlo k narušení, jsou propojené se zámkem od dveří místnosti. Jakmile dojde k uzavření, je nemožné jej zevnitř otevřít a to tak dlouho, dokud jsou aktivní čidla snímající biologickou přítomnost testovacích subjektů. Dvojitým zámkem se zabrání, aby se testovací subjekty z kultivační místnosti vytratily. Ke zrušení musí být biometrická čidla vypnuta... to znamená, že testovací subjekty musí být mrtvé. Ačkoli je translace nepravděpodobná, protože ty věci se nejspíše zabijí samy.

16. září
Byl představen nový testovací subjekt "Hunter mikro". Jedná se o exemplář použitý k další miniaturizaci běžného Huntera. Ode dneška bude na dva týdny uskladněn v kultivační místnosti. V přiložené dokumentaci se uvádí, že "síla je poněkud menší, ale co do hybné síly a bojové způsobilosti nemá konkurenci." Nemůžu říct, že by se mi i přes navýšení odolnosti kapslí nějak ulevilo. Pro případ nouze by asi mělo být lepší mít připravené zbraně.

Resident Evil: Outbreak File #2 dokumenty / documents
10. listopadu 2015, ZvacA