Peterův deník


30. srpna
Práce na činidlu konečně přešla do poslední fáze. Podaří-li se to dokončit, bude to moci čelit dokonce i tomu proklatému viru, jenž kolegové pojmenovali jako „T“. Od Grega, který v organizaci původně působil na pozici vedoucího výzkumu, jsem se dozvěděl o přečinech, které má Umbrella na svědomí. A bez jeho odvážného spiknutí a znalostí by toto činidlo nevzniklo. Taky jako doktor cítím, že je neospravedlnitelné, aby existovali kolegové, kteří viry zneužívají pro vlastní obohacení. To činidlo jsme pojmenovali jako „daylight“. Jako Denní světlo... během nějž není zapotřebí deštníku. Naprosto příhodný název, aby těm chlapíkům nahnal strach.

15. září
Od Grega jsem obdržel vzorek „T“ a otestoval jsem na něm účinek „daylightu“. Přestože se mu stále nedostává vhodné stabilnosti, zcela evidentně umí potlačit „T“ aktivitu. Dokončení je otázkou času. V každém případě... jak se Greg dostal k tomu „T“ vzorku? Vysvětlil mi, že to získal tajně od starého známého, ale ze strany Umbrelly by měl být přece sledován. Má snad nějaké tajemství, které nikomu nemůže říct? Hádám, že si pokládám špatné otázky....

(stránka je roztržena...)

19. září
Zřejmě jsem se dopustil nepochybně něčeho strašného. Tenhle Greg...záležitosti kolem toho... Všechno to plánoval. Donutil mě narychlo dokončit „daylight“, ale něco za tím musí být.... Takže, já jsem jediný z nás dvou, kdo zná tu výrobní metodu...jde mi teď o život? Na nějakou dobu bych měl předstírat, že jsem si ničeho nevšiml a počkat jak se situace vyvine.

den/ měsíc
- zničit „T“ vzorek
- ukrýt vytvořený vzkaz
- kontaktovat George

Resident Evil: Outbreak dokumenty / documents
9. listopadu 2015, ZvacA