Pravidelné hlášení číslo 1162


Velení mezinárodního oddělení pro vyšetřování, pan O´Neill

Půjde pravděpodobně o poslední zprávu z dlouhodobého sledování Morphea. Zřejmě mě začíná podezřívat.

Z toho důvodu bude toto hlášení na nějaký čas posledním a já se tak mohl naplno věnovat roli jeho blízkého spolupracovníka a vyvarovat se tak riziku. Také požaduji, aby se co to bude možné opustilo od kontaktu z druhé strany.

Po získání "t-viru", ukradnutého z francouzské pobočky, se Morpheus momentálně nejspíš chystá k nalodění na "parník". Vlastně ve chvíli doručení této zprávy již může být na palubě.

V posledních měsících se v jeho případě nedá říct, že by jeho chování bylo ještě předvídatelné. Jeho výrazná a dlouhodobá obsese "krásnými věcmi" ještě nabývá víc a víc na intenzitě. Nedávno prošel kosmetickou operací, aby si tak udržel vzhled, který neodpovídá jeho věku.

Výrazným je jeho pochybné chování a mluva. "Vykořeníme z tohoto světa vše, co je hnusné, a vystavíme království překypující krásou". Toto jsou jeho nedávná a častá slova. Jestli se mu nadále a pořád ponechá prostoru, způsobí pravděpodobně víc incidentů než doposud.

Pro jeho uvedené chování vyvíjí nátlak nejen na Spojené státy, ale také na další země. Pokud k něčemu dojde, tak vypořádat se s takovou situací v podobném duchu jako v případě nehody v Raccoon city, to bude problematické.

Žádám ústředí, aby se zahájila příslušná opatření než bude příliš pozdě.

Od P.T.

Resident Evil: Dead Aim dokumenty / documents
12. listopadu 2015, ZvacA