Zpráva o ekologické studii 2


Níže je uvedena zpráva, která shrnuje průzkum ohledně "změn ekosystému" projevujících se v případě "B.O.W. (bio-organické zbraně)", které byly v tomto areálu vyřazeny jako nefunkční.

18. května

Od dneška přesun do pozorovací oblasti, kde se započne s pozorováním posloupných podzemních prostor.

Z důvodu malého zajištění elektrického napájení těchto prostor, které jsou částečně neosvětleny vůbec, se předpokládá, že prostory mohou obývat organismy preferující temná prostředí.

19. května

V pásmu dané oblasti jsme narazili na červeně řeřavé objekty. Je to jako živý oční organismus, ale jeho původ nelze ověřit. Jeho pohyby jsou neuvěřitelně rychlé, protože se mu daří uniknout vždy, kdy se k němu přiblížíme.

Pro lesknoucí se oko byl tento organismus pojmenovaný jako "Glimmer".

20. května

Pro získání vzorků bylo několika pracovníkům nařízeno, aby "Glimmera" odchytli, ovšem dopadlo to tak, že naopak jeho útok si vyžádal dvě oběti.

22. května

K odchytu se znovu připravili další pracovníci. Nějak se jim to stvoření podařilo dostat.

Podle jejich hlášení vyčkávalo na okamžik, kdy zaútočí a v tom bylo možné spatřit jeho podobu. Jde sice o mrtvolu, ale byl získán cenný vzorek.

1. června

I přes prostudování zajištěného vzorku je otázkou, jaký druh se takto vyvinul a taky není přesně jisté, zda se do téhle formy vůbec proměnil.

Již teď má ale podobou blízko k mnoha existujícím variantám "Huntera" a počítá se s nutností dodatečného prostudování.

Resident Evil: Dead Aim dokumenty / documents
12. listopadu 2015, ZvacA