Deník obsluhy zajištující náklad


27. srpna 2002 (úterý)

Výročních 100 dní, co jsem na palubě. Ovšem není o čem bych mohl psát. Těšil jsem se, že se "dostanu na luxusní loď", ale pravdou je, že pracovní náplň se od té předchozí na nákladní lodi moc nezměnila.

4. září 2002 (středa)

Do deníku si píšu po dlouhé době. Chci se trochu rozepsat o jisté věci. Dneska byl do prezentační místnosti přesunut velký náklad. Jde o "onen prostor", který je ve svislém průřezu lodi umístěn od kotelny. V poslední době tam chodí a vychází hodně lidí, včetně nově příchozích pasažérů. To by mě sakra zajímalo, co se tam jakože robí?

Aby těch zajímavostí kolem "té místnosti" nebylo dost, tak my námořníci nemáme oprávnění do toho prostoru vstupovat. Nemohl bych tam někdy jen tak taky nakouknout?

6. září 2002 (pátek)

Jako obvykle, náklad byl naložen. Všechno z té várky je překryto a není zdání, co je jeho obsahem.

Ale já to viděl. Červený znak vykukující skrz roztrženou pokrývku. To je něco, co určitě odkazuje na biochemické zbraně.

Jako pokaždý, lidi přicházejí a odcházejí, ale z nějakého důvodu jsou ve vstupních a vycházejících řadách lidí procházejících chodbou rozdíly. Je tam snad nějaká trasa, o které nevíme?

7. září 2002 (sobota)

Dostal jsem čočku od nadřízenýho za to, že jsem "počumoval po té chodbě". Měl bych si zase na chvilku dát od toho pokoj. Pracovat, pracovat.

Resident Evil: Dead Aim dokumenty / documents
12. listopadu 2015, ZvacA