Výzkumná zpráva týkající se mravenčí královny


Co se podařilo objevit pozůstatky pradávného viru v genech mravenčí královny, jsme se pustili do studia mravenců a vytvoření jejich mraveniště. Ekologie mravenců je naprosto perfektní. Jednomu mraveništi vládne jedna královna, obklopená jejími otroky, mravenčími vojáky a dělníky. Jsou této královně oddáni svým životem.

Smrt královny znamená zkázu pro celé mraveniště. Avšak pokud královna zůstává, je zajišťováno dostatečného počtu mravenčích vojáků a dělníků. Je to vskutku příhodný vztah, který platí mezi mnou a těmi jinými tmáři.

Přemístila jsem geny mravenčí královny do viru Progenitor, který objevil Spencer, a podařilo se mi vytvořit virus ideální hodnoty. Vyzkoušela jsem jej na svém bezcenném otci, ale očekávaným vlivem viru došlo k velmi rapidním změnám a došlo k poškození nejen těla, ale i mozkových buněk.

Jeho tělo mimo jiné produkuje speciální toxický plyn, proti kterému neúčinkují modré květiny. Proto byl vytvořen protijed a pro případ uložen v polici s chemikáliemi ve skladě se zbraněmi a chemikáliemi v prostorách B2.

Tento virus s neuvěřitelným potenciálem byl pojmenován jako t-Veronica. Až se podaří zjistit způsob, jak využít ve svůj prospěch sílu tohoto viru, bude má báječná práce u konce.

Alexia Ashford

Resident Evil: The Darkside Chronicles dokumenty / documents
26. listopadu 2015, ZvacA