Vězňův deník


13. květen

Sakra, tahle místnost zatraceně páchne. Podle toho, co jsem vydedukoval, trčím někde na jihu od rovníku. Naštěstí pro mě to tady sdílím s týpkem jménem Bob, jeden z těch zajímavých lidí, se kterými se dá pokecat. Když už mám bejt zavřenej, tak alespoň je s kým mluvit.

16. květen

Dneska mi Bob vykecal, proč tu v prvé řadě skončil. Prej dělal asistenta nějakýmu chlápkovi, co to tady řídí. Někdo jménem Alfred. Bob udělal drobnou chybu, ale tohodle Alfreda tím pěkně vytočil, takže ho šoupli sem. Co to jakože má stejně bejt? A co čeká mě?

20. květen

Bez varování si pro Boba přišla skupina ozbrojenců a odvedli ho do baráku za stanovištěm s gilotinou. O půlnoci se chystám vyklouznout a zjistit co se to děje. Dostaly se ke mně takový ty fámy, že toho, koho do toho baráku odvedou, už nikdy nikdo neuvidí. Ke všemu ty fakt velký plastový pytle, který se odtamtud tahaj s pravidelnou frekvencí. Nemám tucha, o co jde, ale jsem zvědavej, jak na tom Bob vlastně je....

21. květen

Podělal jsem to. Vůbec jsem tam neměl chodit. Není mi jasný, co se to tam odehrává, ale minulou noc jsme zaslechnul křičet myslím že právě Boba. Nevím co dál. Nemůžu přestat o tom přemejšlet. Co hrozí mně? Musím se odsud dostat...

27. květen

Od mýho posledního zápisu byli všichni spoluvězni odvedeni do toho baráku. Je mi jasný, že budu dalším.... Je zřejmý, že ten chlápek Alfred tam všem něco provádí. Jakoby je využíval pro nějaký pošahaný pokusy nebo něco podobnýho. Ani se mi na to nechce myslet. Sakra, co budu dělat?

Resident Evil: The Darkside Chronicles dokumenty / documents
26. listopadu 2015, ZvacA