Pracovníkův deník


30. října
Od připojení se k farmaceutické společnosti Umbrella jsem si sliboval pohodlnější časy, ale skončit jako přepravce na místě jako je tohle, to snad někdo nemůže myslet vážně. Podal jsem si dokonce žádost o přeložení, ale ti panáci kompletně kašlou na to, co chci. Tohle je jak vězení. Máme tady tvrdou makačku a žádnou zábavu. To už by jeden víc toužil být tuhej.

3. listopadu
Najednou jsem přišel o svou dovolenou. Zkrátka, s chybama ředitele Alfreda není dost lidí. Ten neschopnej ředitel s náma jedná jak s věcma, a to se nedá jen tak přejít.

5. listopadu
Od jednoho zvídavýho chlápka, kterej na tomhle místě pracoval po osm let jsem slyšel takovou zábavnou historku. V celách hluboko v podzemí byl prej před 10 lety uvězněnej frajer, kterej má nahánět hrůzu a kterýmu říkají "Nosferatu". Dobrý nesmysly, to ti povím.

10. listopad
Uprostřed noci mě probudilo divný vrčení, který jako by vycházelo odněkud z propasti. Snad mě nestraší ty povídačky i kdyby se mi o nich mělo jen zdát. No, počítám, že někomu uvězněnýmu na místě jako tohle prostě musí hrábnout.

Resident Evil: The Darkside Chronicles dokumenty / documents
27. listopadu 2015, ZvacA