Operační hlášení 2


Operační hlášení - 28. září

V ranních hodinách, kolem 2:30 vtrhli do operační místnosti zombies a došlo k dalšímu střetu. Přišli jsme o další čtyři lidi, včetně Davida. Teď nás zbývá taky čtyři, včetně mě. Nepodařilo se nám zajistit zásoby s municí a naděje, že to přežijeme, se snižuje co chvíli. Dlouho se už neudržíme. Domluvili jsme se na plánu odsud uniknout kanalizací. Cesta vede podzemními prostory až do čističky odpadních vod. A tam bychom se měli napojit na stoky. Není však jisté v jakém stavu se čistička bude nacházet a jaké nebezpečí nás tam může potkat. Je nám jasné, že šance nejsou moc velké, ale cokoliv je lepší než tu jen jednoduše čekat na smrt.

Abychom získali nějaký čas, uzavřeli jsme ty jediné dveře, které vedou do suterénů ve východních kancelářích. Klíč jsme nechali v západních kancelářích stanice. Těžko ty stvůry mají dostatek inteligence na to, aby se jim ho podařilo najít a vůbec byli schopni s tím odemykat dveře.

Doufám, že tato zpráva bude k užitku pro kohokoliv, kdo ji najde. Přál bych si, abych toho poskytnul více, ale pokud to čtete, tak už asi víte, jak strašná tahle situace je.

Zapisovatel: Elliot Edward

Resident Evil: The Darkside Chronicles dokumenty / documents
26. listopadu 2015, ZvacA