Operační hlášení 1


Operační hlášení - 26. září

Náhlý a devastující útok zombies na racoonskou policejní stanici si vyžádal mnoho obětí. Během tohoto došlo k poškození komunikačního vybavení. Spojení s vnějškem není možné.

Aby se zabránilo dalším škodám a zachránili se přeživší, kteří na stanici mohli zůstat, bylo rozhodnuto o provedení dalších kroků. Obsah další strategie bude zaznamenán zde.

Zajištění zbraní a munice
Den před napadením stanice zombiemi byl náčelník znepokojován možností teroristického útoků v souvislosti s opakovanými a záhadnými případy. Z obav, že by se zbrojnici mohlo podařit obsadit, rozhodnul o dočasném přemístění arzenálu na několik míst. Bohužel se to ukázalo být nešťastným krokem, protože se ukázalo nemožné najít všechna úložiště munice. Mezi hlavní priority tedy patří nashromáždit všechnu munici, která je po stanici rozmístěná.

Otevření zbrojnice
Jak bylo popsáno výše, zajistit všechnu munici se ukázalo být velmi obtížným úkolem. Sklad se zbraněmi, který se nachází v suterénu by však munice měl mít ještě dost. Správce karty, sloužící k otevření zbrojnice, je však nezvěstný a nikdo netuší, kde se samotná karta může nacházet.

V důsledku bojů došlo k výpadku některých jističů, což zapříčinilo, že elektrické zámky konkrétních odděleních nefungují. Je potřeba v rozvodně obnovit elektrickou síť.

Zapisovatel David Ford

Operační hlášení - 27. září

Kolem 1:00 odpoledne byla na stanici proražena západní barikáda a došlo k potyčce. Zranění byli dočasně ukryti v místnosti se zabavenými věcmi na 1F, ale bitva si vyžádala až 12 obětí.

Zapisovatel David Ford

Doplňující hlášení

Nečekaně se zjevilo nějaké monstrum, které si vyžádalo tři životy. Jeho celé tělo vypadá divně, jakoby bylo svlečené z kůže, má ostré drápy.... ze všeho nejhorší je však jeho jazyk kterým útočí. Ta věc s ním zachází naprosto volně a pružně. Ostré jako kopí to dokázalo naráz proniknout srdcem tří osob. Nemám ponětí, kde přesně se ukrývá. Prozatímně jsme tu věc pojmenovali jako "Licker" a naléhavě pracujeme na opatřeních.

Resident Evil: The Darkside Chronicles dokumenty / documents
26. listopadu 2015, ZvacA