Marvinův zápis


Budova této policejní stanice byl původně postavena jako muzeum. Když bylo na konci 80. let uzavřeno, levně budovu odkoupilo policejní oddělení a zmodernizovalo ji pro potřeby stanice. Její lokalita byla výhodná, protože se nacházela v centru města a disponovala parkovacími místy. Odpovědným za tuto modernizaci měl být nynější náčelník Brian Irons. To on stál za nejrůznějším pohybovým zařízením, které se na stanici nachází. Bylo to údajně hlavně z důvodů bezpečnosti, ovšem mezi lidma se povídá, že to bylo něco, co plynulo z jeho otravné záliby v umění.

V dobách muzea existovaly po budově nejrůznější speciální klimatizační šachty, ty však byly během modernizace zrušeny. Ovšem u některých byly zapečetěny pouze jejich vstupy a potrubí samotné zůstalo. Bylo by možné se podle nich dostat ven?

Co ta socha v hale? Hala původně sloužila jako hlavní výstavní místnost a podstavec sochy sloužil jako hlavní výstavní prostor. Je tu velká možnost, že se tam uchoval nějaký mechanismus. Stojí za to se na to podívat.

Tak či tak.... kdybychom tak těm ze S.T.A.R.S. věřili.... Není ale chvíle nad tím teď držkovat. I kdyby šance byly malé, zkusím to. Nemám v plánu tady skončit.

Resident Evil: The Darkside Chronicles dokumenty / documents
25. listopadu 2015, ZvacA