Kopie pošty určené veliteli


Policejní šéf Brian Irons, policejní oddělení Raccoon city

Pošetilou zradou kapitána "S.T.A.R.S." Weskera bylo sídlo vyhozeno do povětří. Ale výzkum viru to neohrozí. Problémem jsou ale přeživší členové S.T.A.R.S., kteří ze sídla unikli, a to Chris, Jill, Rebecca, Barry a Brad. Doufám, že budou bedlivě sledovány a omezeny jejich aktivity. Pokud vyrukují s důkazy, chci po Vás, abyste se jich v absolutním utajení zbavil tak, aby ten případ nemohl budit moc pozornosti.

Jako doposud bude Vašim prostředníkem moje žena Annette.

William Birkin

Policejní šéf Brian Irons, policejní oddělení Raccoon city

Převedl jsem Vaši odměnu 10 000 dolarů za Vaše služby na pravidelných schůzích tohoto období. Výzkum na G-viru, jenž je plánován nahradit t-virus, bude brzy dokončen. Jakmile bude hotov, jsem si jist, že budu zvolen do výboru korporace Umbrella. Více než kdy jindy je třeba být v této době opatrný. Chris Redfield čmuchá okolo naší pozice. Hlavně jej pozorně sledujte, aby jste měli jistotu, že se nikdy nepřiblíží k chemičce.

William Birkin

Policejní šéf Brian Irons, policejní oddělení Raccoon city

Máme problém. Výkonná skupina na ústředí Umbrelly vyslala agenty, aby se násilím pokusili zmocnit se G-viru, na kterém pracuji. Nejsem si jist, kolik jich bude, ale snad se bude jednat minimálně o dva nebo tři lidi. Nesmí se jim dovolit, aby získali G-virus, jehož vývoji jsem věnoval řadu těžkých let. Chci po Vás, abyste důkladně prošetřili všechny podezřelé osoby vstupující do města. Podaří-li se Vám někoho objevit, okamžitě jej zadržte a kontaktujte mě skrze Annette. V některých případech nebude dokonce na škodu je zlikvidovat. G-virus je mým životem. Neprominu nikomu, kdo se mi postaví do cesty. I kdyby ten člověk měl být z Umbrelly.

William Birkin

Resident Evil: The Darkside Chronicles dokumenty / documents
25. listopadu 2015, ZvacA