Javierovo memorandum


24. února
Ten člověk... je napojený na rodinu Ashfordů, ale moc důvěry u mě nemá. Na čem však záleží jsou ty informace o virové léčbě, které poskytnul. Hildě už moc nezbývá.

Říkal tomu "t".... Zítra to vyzkouším.

30. dubna
Hildo, je skvělé, že vypadáš lépe. Dávky toho viru určitě zabírají. Od zahájení dávkování před dvěma měsíci se Hildě vrátila její síla. Tumor, který ji metastázoval po celém těle taky jako zázrakem zmizel. Jen se ještě musí probudit. Postarám se, aby ses vrátila, i kdyby mě to mělo stát cokoliv.

6. května
Při tom ten člověk.... vrtá mi hlavou, jak se snobsky snaží navyšovat cenu. Už jsem si prověřil, co je třeba k získání "t". Taky se nechává slyšet, že "virus "V" je ještě dokonalejší", musím se ujistit, že tomu tak je. V úvahu musím vzít, jak se vypořádat s tím, pokud si začne čím dál tím víc o sobě myslet. O peníze nejde. To moje trpělivost bude zasažena.

11. května
Proč? Proč se neprobouzí? Co se týká jejího těla, to se už zotavilo... Však už má více vitality než jiní. Je to nějaký vedlejší účinek viru? Pokud ale přestanu s jeho dávkováním, znovu o svou sílu přijde. O "V" taky pořád nejsou žádné zprávy. Co mám dělat....?

20. května
Bože. Proklínám tě. Je tohle to, co je život? Je život to, jak prostě dlouho zůstáváš naživu? Hildo, neopouštěj mě. Vzpomeň si na mě.

14. června
Je to hlupáctví se ptát na smysl života. Mám moc a mám úkol, a to udržet ji naživu. Udělám, co bych prostě měl udělat. V blízké době Hildu převezu do speciální místnosti. Nejde to, abych ji nadále někomu vystavil na očích. Ochráním její život. Je to má šance ji ochránit.

Resident Evil: The Darkside Chronicles dokumenty / documents
25. listopadu 2015, ZvacA