Deník správce kanalizace


23. června (pozn. lokalizací uvedeno i 28. června)

Dlouho jsem Donna neviděl, ale dneska jsme měli možnost se potkat, tak jsme po práci hodili řeč. Povídal mi, že ještě nedávno na tom nebyl zrovna nejlíp. Že prý asi chytil nějaký svinstvo. Ani to vzhledem k tomu, jak dlouho tady dělá a s čím dělá, moc nepřekvapuje. Během našeho povídání se dost potil a nemohl se přestat škrábat. Ptal jsem ho, jestli je v pohodě, ale nic konkrétního z něho nevypadlo.

7. července

Náčelník Irons navštěvoval laboratoře v poslední době poměrně často. Netuším, co tam dělá, ale moc nadšeně se z toho vždycky moc netváří. Vypadá vždycky nakrknutě víc než normálně a to je co říct....Hádám, že to musí být kvůli těm absurdním požadavkům ze strany dr. Birkina. Ale tady náčelníka obdivuju. Po tom všem, co pro město udělal si tohle asi moc nezasluhuje.

21. července

Nic moc se toho poslední dobou neděje. Dona jsem pár týdnů neviděl. Zajímalo by mě, jak na tom je. Doufám, že je v pohodě. Moc toho nenapiju, protože trčím na nočních, ale předpokládám, že není nutný si na něco víc stěžovat, prostě jaký jsem si to udělal...

16. srpna

Náčelník Irons dnes dorazil poměrně pozdě a vypadal vážnější než obvykle bývá. Snažil jsem se ho povzbudit vtipkováním, ale moc pobaveně nevypadal. Ten vůl vytáhl bouchačku a hrozil, že mě oddělá. Naštěstí se mi ho podařilo uklidnit, ale vážně, co to do prdele mělo znamenat? Co se stalo se slavným "sloužit a chránit"? Doufám, že mu je jasný, že beze mě a placky se nikam nedostane. Zkusí to ještě jednou a bude litovat.

21. srpna

William mě informoval, že policie a média se vložila do záležitostí Umbrelly. Vyšetřování se prý dotkne celého města a je tu možnost, že se může promítnout i do prostor stok. Do ukončení vyšetřování je prý nutný omezit všechny akce týkajících se kanalizačních zařízení Umbrelly. Stoky budou dál sloužit k průchodům, ale zdůraznil mně, že pokud nebudu opatrný a někdo se o tom, co se tu provádí, dozví, tak poletím.

Dodatek:

10. července 14:20
ID: Don Weller
Účel: transport speciálních chemikálií

16. srpna 2:40
ID: Brian Irons
Účel: účast na pravidelných schůzích

21. srpna 0:00
ID: William Birkin
Účel: kontrola Raccoon city

Resident Evil: The Darkside Chronicles dokumenty / documents
26. listopadu 2015, ZvacA