Alfredův deník


30. ledna
Tady na Antarktidě jsou v hale dveře, které se nedají otevřít. Nevím, co se za nimi skrývá, ale znám způsob jak se tam dostat. Použít by se měly ty tři drahokamy, které nosí tři lidé, rodič a děti, jako důkaz, že patříme mezi přímé potomky rodu Ashfordů. Problémem zůstává, jak mám získat ten otcův doklad.

17. února
Konečně se mi podařilo dostat se přes ten zámek. Ve skutečnosti tu bylo uchováno tajemství, které se týkalo narození mě a Alexii..... nenávidím svého otce. Nenávidím toho neschopného otce, Alexandera. Byli jsme vytvořeni, abychom vynahradili otcovy nezdary. Nemůžu tohle dál s otcem nechat být. To my dva, bratr a sestra, znovu pro rod Ashfordů získáme slávu.

Mám Alexii. Není se čeho obávat.

3. března
Alexia se pustila do experimentování na člověku. Náš neschopný otec může naplnit svou dlouhotrvající touhu být rodině Ashfordů k užitku. Musí se postupovat tak, aby nenabyl podezření komorník Harman.

22. dubna
Experiment se nezdařil. Můj otce byl k ničemu až do úplného konce. Protože se navíc stal agresivním, byl svázán a vsazen do podzemních cel. Alexia však na něco přišla a začala mluvit o tom, že pokus provede na sobě samotné.

Z toho důvodu musí Alexia na 15 let ulehnout ke spánku. 15 let se kvůli tomu člověku nebudu moct s Alexii setkávat. Alexia se však ke spánku chystá a důvěřuje mi. Je to jen na mně, abych Alexii ochránil.

Resident Evil: The Darkside Chronicles dokumenty / documents
19. listopadu 2015, ZvacA