Žoldnéřův zápisník


26. září
Od zahájení operace uplynuly přibližně jen tři hodiny, ale z mého týmu jsem přežil už jen já a chlápek jménem Campbell. Je to zcela nepředstavitelný. Počet zombies je daleko vyšší, než se nám udával při brífinku. Tohle město je už dlouho mrtvé. Přestože jsme dostaly virové protilátky, pořád můžeme riskovat infekci, jestliže je míra infikovaného prostředí příliš extrémní. Přežiju to vůbec protentokrát?

27.září
Podařilo se mi udržet nervy alespoň tak, abych se doposud udržel na živu a konečně jsem dorazil k té hodinové věži. Jsme zoufalí. Snažíme se nějak překonat tuhle krizi. Sebral jsem zbraně od mých zraněných spolubojovníků a civilisty jsem použil jako návnady, abychom přežili. Na bojišti jsem tímto způsobem přežíval od dětství. Přede mnou se objevila jedna mladá holka. Přeživší z tohoto města. Připomněla mi mou mladší sestru, která kdysi přede mnou vyhladověla k smrti.

28. září
Chystal jsem se odsuď okamžitě vypadnout. Ale ta holka to neměla v úmyslu. To protože tvrdila, že její otec, se kterým byla, by neopustil město, kde odpočívá i jeho žena. Nějakým způsobem té holce chci pomoct. Ale Campbell na mě hulákal: „Jen my musíme přežít!“ Bohužel, normálně bych chtěl. Ale, momentálně… Tenhle barák s věží se už stal hodně nebezpečným místem. Ale, nechci znovu dělat chyby.

Resident Evil 3: Nemesis dokumenty / documents
2. prosince 2015, ZvacA