Zpráva zástupce vedoucího


Na základě toho, že vrchní vedení farmacie vás pověřilo být jejich nástupcem, dám vám k poznamenání nějaké rady. Mezi léky se vyskytují některé, jejichž kvalita není stabilní, a kvůli teplotě a vlhkosti se může okamžitě zhoršit. Zejména buďte opatrní v dohledu nad skladem. Správce by ho měl kontrolovat každý den. Není ideální ani dokonce to, aby jste vykonával čtyřiadvaceti hodinovou kontrolu pouze pomocí počítače. To protože stroj není nic víc, než prostředek pro lidskou potřebu.

Musíte pečlivě kontrolovat vstup do lékárnického skladu. Ve skladu se rovněž nachází množství silných léků a narkotik, a pokud se dostanou ven, může z toho být velký problém. Ačkoli jsou dveře do skladu vždy uzavřeny, jakmile ho otevřete a uvnitř povedete zaměstnance, ujistěte se apelováním na ně, aby předložili dokumentaci. V případě nesrovnalostí musíte okamžitě informovat vaše nadřízené.

Mimo to, každý v Raccoon city, který je obeznámený s heslem k otevření skladových dveří, by měl být pod dohledem. Raději než řešit nesrozumitelné heslo, jej můžete aktualizovat na základě toho, co nového se dostane do prodeje. Heslo by mělo být vkládáno z hlavního počítače.

Resident Evil 3: Nemesis dokumenty / documents
2. prosince 2015, ZvacA