Memorandum vedoucího lékaře


10. září
Mezi počáteční symptomy postižených patří překrvení a odumírání kožní tkáně, zapříčiňující postupné zhoršování, přičemž na konci postižení rovněž ztrácí lidskou rozumovost. Pokud se tak stane, je šance na zotavení beznadějná a dokonce není účinná ani eutanazie. Není divu. Z medicínského hlediska by měl být pacient již dávno mrtvý. Je to strašná nemoc. Jakmile pacient přichází o rozum, začíná se chovat agresivně, jakoby byli pod vlivem nějakých silných drog a útočí s chutí po syrovém mase jako vyhladovělí tygři.

18. září
Dnes sem byl převezen další nemocný člověk. Ačkoli to vypadá, že jeho symptomy se ještě tolik neprojevily… Nespal jsem několik dní. To proto, protože už dál nemůžu přehlížet ty pacienty, kteří se stávají netvory. Nejsem divák. Jsem doktor, který léčí lidi. I kdybych té nemoci sám podlehnul, mé lékařské záznamy, které zanechám, snad budou k užitku. Podstata té nemoci by měla být k nalezení z mých lékařských poznámek.

26. září
Je už nemožné udržovat tuto nemocnici v chodu. V boji proti pacientům postihnutých touto nemocí jsme ztratili většinu personálu a doktorů. Je příliš pozdě. Není ani dostatek elektrické energie. Aniž bych zjistil příčinu tohoto viru. Řízení je nejisté vymyká se a oni jsou pruhy. těžký. moje vědomí je zmatené.

Resident Evil 3: Nemesis dokumenty / documents
2. prosince 2015, ZvacA