Deník provozního továrny


25. dubna
Dnes mám třicáté narozeniny. Je to taky můj první den v téhle práci a moje povinnosti tady nejsou tak striktní jako v univerzitní laboratoři.

14. května
Likvidační systém byl konečně dokončen. K buněčnému rozkladu testovaných subjektů je používáno speciálního plynu. Ovšem, jelikož je to stále nestabilní, před ostrým provozem by nebyla od věci nějaká zkušební lhůta.

20. května
Během mé kontroly prostoru pro zpracování se ty dveře zničehonic zavřely. Byl jsem tam s tím divným odérem uvězněný hodinu. Měl jsem sice u sebe čtecí kartu, ale to je během průběhu zpracování k ničemu. Prostě jsem to vzdal.

7. červen
Ten poslední náklad je nějak mimořádný. Stroj je ve špatném stavu. Tahle laboratoř už vůbec neposlouchá. Zatraceně! Jak u Doktora Frankensteina.

16. července
Zpracovávání už vůbec nefunguje. I ta kvalita toho tekutého přípravku na chemický proces, který nám poslali, je mizerná.

29. července
Následkem narůstajících problémů s funkčností tak roste vysoké množství materiálu ke zpracování. Úroveň kontaminace se zvýšila a virové protilátky, které máme, již nejsou schopny reagovat na novou virovou variantu. Personál se nakazil. Pohrávám si se svou zbraní. Poslední výstřel je na mou sebevraždu. Chce se mi brečet. Nechci skončit tímhle způsobem. Nerad si představuji jak bolestivá bude moje smrt.

Resident Evil 3: Nemesis dokumenty / documents
2. prosince 2015, ZvacA