Deník Jill


7. srpna
Od toho dne uplynuly dva týdny. Fyzické rány se už zahojily, stejně tak vyprchal nakupený strach, který mě obklopoval. Pro řadu lidí je to už dávno. Ale u mě, kdykoliv zavřu oči, se mi vše jasně vrací. Ten křik mých přátel a spolubojovníků, kteří jsou zaživa pojídáni lidmi nebo nestvůrami hltajícími syrové maso. Emociální jizvy prostě ještě nezmizely.

13. srpna
Chris poslední dobou často dělá problémy. Ve skutečnosti ani nemluví s ostatními důstojníky a vždy vypadá podrážděně. Před tímto se popral s Elranem z mládežnického oddělení jen za rozlitý kafe. Okamžitě jsem ho v tom zarazila, ale když se na mě podíval, jenom lehce mrknul. Proč to udělal…

15. srpna
Chris, který už byl suspendován, mi o půlnoci zavolal, abych se za ním zastavila do jeho bytu. Hned jak mě vpustil dovnitř, vrazil mi do rukou několik archů papíru. Byly součástí nějakého dokumentu o výzkumu viru jednoduše označeného jako “G“. Chris řekl: „ Ta noční můra pokračuje. Ještě to neskončilo.“ Od toho osudného dne prostě bez oddechu pokračoval v boji. Aniž by se mi o tom dokonce zmínil.

24. srpna
Chris dnes opustil město a odjel do Evropy. Barry prohlásil, že se připojí později, jakmile odveze svou rodinu do Kanady. Já zůstanu v Raccoon city. Vím, že ta výzkumná laboratoř je stále v tomhle městě důležitým zařízením. Přestože se oproti Chrisovi zdržím ještě asi měsíc, setkám se s nimi později někde v Evropě. V tomto okamžiku začíná můj opravdový boj.

Resident Evil 3: Nemesis dokumenty / documents
2. prosince 2015, ZvacA