Trevorovy paměti


24. listopadu 1967
Do tohoto sídla jsem dorazil 11tého. Proč se tohle stalo. Muž v bílém oblečení, který mi přinesl mizerné jídlo mi pověděl. "Je to hodně špatný, ale je to pro zachování důvěrnosti." Takže...takhle to je.

Pouze Lord Spencer a já známe tajemství tohoto sídla, a pokud zemřu, tato tajemství zůstanou výhradně u něj. Přesto.... ale proboha kvůli čemu.... ne, není čas o tom přemýšlet.

Za těchto okolností mi hrozí nebezpečí. Ke všemu mám obavy o bezpečnost mé rodiny. Rozhodl jsem se to zkusit a utéct. Jessico, Liso, buďte v bezpečí.

26. listopadu 1967
Je hrozné ztratit zapalovač v téhle temnotě. Používal jsem ho s pečlivostí, je to ten, který mi dala žena k mým narozeninám.

13. listopad byl osudný den. Náhle mi to přišlo na mysl, tři dny zpátky moje žena Jessica a dcera Lisa odjeli, aby navštívili tetu, která zkolabovala kvůli náhlému onemocnění. V tomto okamžiku je moje paměť zcela jasně zpátky. "Touto dobou, vaše rodina..." Určitě to je to, co řekl v bílém oděný muž těsně předtím, než jsem ztratil mínění. Můj neklid roste. Doufám, že se do tohoto sídla znovu nevrátili.

27. listopadu 1967
Nějak se mi úspěšně podařilo se dostat z té místnosti. Ale není tak snadné se z tohoto sídla dostat pryč. Musím vyřešit všechny ty nástrahy. Pozlacený emblém...tygra, co ztratil své oči.

29. listopadu 1967
Nemůžu se dostat ven. Nikdy se z tohoto sídla nedostanu. Ta prokapaná temná jeskyně,... ta podivná laboratoř s exempláři různých tvorů namočených do formalínu. Oh! Co to je! Na něco jsem narazil. Povědomá bota s vysokým podpatkem shrnutá v jedné chodbě. Jessica!! Je snad má žena a dcera na tom stejně jako já? Nerad... obě jsou určitě naživu.

30. listopadu 1967
Mám žízeň. Můj rozum se zdá být v koncích... Nejedl jsem po několik dní. Proč? Proč zemřít tímhle způsobem... Proč mě tak fascinovaly zvláštní návrhy tohoto sídla?

31. listopadu 1967
Tma... vlhká chodba. Je to tady taky slepé? Tohle je...odporný... zatřepal jsem prstem, abych škrtnul poslední zápalku. Nějaký hrob...

Je tam vyrytý jméno... "George Trevor" Já? Oh, zatracená smůla! Od začátku ten muž počítal s tím, že tady vydechnu naposled a připravil mi hrob. Úspěšně jsem k tomu dorazil...

...už je to zbytečné... moje vědomí se vytrácí...
Jessico...Liso...odpusťte mi. Brzy. Mé ego vás do toho zapletlo. Přinejmenším doufám, že můj život bude výměnou za vaší bezpečnost...

George Trevor

Je zde naškrtána i nedatovaná poznámka.

Situace se dosud nezměnila... Ta místnost, kterou jsem udělal pro zábavu, je stále v této podobě užitečná. Zatímco moc toho tam není, můžu se před jejich zrakem skrýt. Nikdy jsem si nepomyslel, že tato místnost, kterou jsem navrhl jako takový experiment, se tahle vyplatí. V každém případě, je to kvůli tomu, že jsem nikomu nevyzradil tajemství tohoto obrazu. Obrazu v sídle... v hlouby pokoje umění.

Resident Evil dokumenty / documents
30. listopadu 2015, ZvacA