Deník ošetřovatele


9. května 1998
Dneska večer jsem hrál poker se Scottem a Eliasem od ostrahy, a se Stevem z výzkumáku. Steve se stal velkým vítězem, ale myslím si, že podváděl. Šmejd.

10. května 1998
Dneska mě hlavouni z výzkumáku zažádali, abych se postaral o novou nestvůru. Vypadá to jak opelichaná gorila. Když jsem k tomu hodil vepře, tak jakoby by si to stvoření s ním pohrávalo, trhalo to praseti nohy a vyvrhlo jeho vnitřnosti než to konečně začalo žrát.

11. května 1998
Okolo páté hodiny ranní mě náhle probudil Scott, navlečenej do ochranného obleku, který připomínal skafandr do vesmíru. Chtěl po mě, abych si taky takovej skafandr vzal. Podle všeho došlo v laboratoři k nějaké nehodě. Prostě jsem věděl, že něco takovýho se stane, tihle vědátoři experimentují ve dne v noci.

12. května 1998
Ten otravnej oblek nosím už od včerejška, a moje záda se mi nějak potí a divně svědí. Protože jsem byl naštvanej, tak jsem ty psiska z pomsty nenakrmil. Patří jim to.

13. května 1998
Zašel jsem na ošetřovnu kvůli mým zádům a tomu intenzivního svědění a oni mi na ně dali náplast. Doktor tvrdil, že už dál ten skafandr nosit nepotřebuju. Díky němu se konečně dneska večer dobře vyspím.

14. května 1998
Když jsem ráno vstal, našel jsem otoky nejen na zádech, ale i na moji noze. Vláčel jsem se s nohou ke psím kotcům, zatímco bylo nezvyklý ticho a zjistil jsem, že psi byli pryč. Možná, že zdrhli, protože jsem jim poslední tři dny nedal nažrat. Bude to vážný, pokud to papaláši zjistí.

16. května 1998
Kolem koluje povídačka, že vědec, co se pokusil z komplexu včera večer uniknout byl zastřelen. V noci mi celé tělo hoří a svědí. Rozškrábal jsem si otekliny na hrudi a část shnilýho masa prostě odpadla. Co se to proboha jak

19. května 1998
Horečka je pryč, ale svědí
Dneska jsem hladovej a snědl jsem psí žrádlo

21. května 1998
svědí svědí přišel Scott
proč ty vážný zabít
chutný

4
svědí
chutný

Resident Evil dokumenty / documents
30. listopadu 2015, ZvacA