Diář cestujícího


14. července
Od pohlavárů dnes došly rozkazy. Je nutné provést inspekci staré laboratoře v Arklayských horách, a mi zřejmě budeme tímto pověřeni. Přesun je rozdělen mezi dvě skupiny. Předsunutá výprava nejspíše započala se šetřením zanechaných testovacích subjektů a odpadních produktů.

16. července
Je politováníhodné, že jsme pro toto vyšetřování byli nuceni dočasně přerušit výzkum na prototypu bio-organické zbraně „Typu-Y139“. Stejně jako u „Typu-Y139“… Mnoho neznámých částí zůstává, a reakce t-viru na korýše je rovněž velmi zajímavým tématem výzkumu. Dokonce i s malou dávkou „téčka“, v závislosti na živočišném druhu a prostředí kultivace, u nich dochází k transformačním elementům, které mohou být využity jako zbraně, jsou-li regulovány; a to, že celé tělo pozoruhodně zesílí a doroste do enormních rozměrů, s velmi silnou koncentrací vnitřních toxinů a s rozvojem inteligence.

Nicméně, současně probíhající náhlý vývoj krunýře způsobí problém s úbytkem síly. V překvapivé míře se stává zranitelná specifická část. Dalo by se říct, že právě tato část představuje velký problém, jelikož se jedná o skořepinu hlavy.

Byl v laboratoři našeho místa určení proveden podobný výzkum? Mělo by tam něco být, něco jako údaje z výzkumu a vzorky, to by pravděpodobně bylo přínosem pro budoucí pokusy.

19. července
Jak se přibližuje den určení, tak u mě roste nervozita…. Každý den, raccoonský městský televizní kanál a noviny hlásí o případech bizarních vražd, ke kterým dochází na periferii. Nemohl by to být virus? Pokud to je ono, jak je to… Ne…teď o tom nemůžu přemýšlet. Soustředím se na přípravu, takže se to vyšetřování rozjede jak bylo v plánu.

Resident Evil 0 dokumenty / documents
27. listopadu 2015, ZvacA