Pamětní zápis člena vyšetřovacího týmu 1


Udává se, že Dr. Marcus společně s generálním ředitelem Spencerem položili základy Umbrelly. Ačkoli od náhlého zmizení Marcuse uběhlo 10 let, závěry jeho výzkumu byly doposud v nezvyklé míře utajovány.

Nicméně, ten důvod jsem pochopil v momentě, kdy jsme vstoupili do řídícího výcvikového centra, které Dr. Marcus spravoval jako jeho první ředitel; ne…za jeho oficiálním názvem se skrývá podzemní laboratoř.

Všechny ty poslední roky, velmi zřetelně bylo všude vidět neobyčejné následky na těch, se kterými nebylo zacházeno jako se zaměstnanci společnosti, ale jako s každým jiným pokusným králíkem pro potřeby výzkumu prototypu t-viru, „Progenitoru“.

Není jasné, kolik těch, co posloužili jako pokusní králíci, bylo, ale z dokumentů, které jsme získali, se domníváme, že jich nebylo méně jak 20. Mezi nimi byly pravděpodobně ti, kteří zmizeli v temnotě ještě předtím, než poznali pravou tvář Umbrelly.

Přestože není stále známo, kde se může doktor Marcus nacházet, vezme-li se v potaz rapidní rozvoj současné Umbrelly, tak nemůžu si pomoct, ale tuším, že jeho výzkum stále někde pokračuje…

Ne ne…. Tento výzkum, který tu doktor za sebou zanechal, se určitě nadále rozvíjí v ústranní. Vlastně, ti tvorové, kteří se vyskytují v tomhle zařízení, se zdají být součástí jeho „výsledků“.

(zpráva zde končí…)

Resident Evil 0 dokumenty / documents




27. listopadu 2015, ZvacA