Marcusův deník 1


4. prosinec
Nakonec jsme to objevili…tento nový virus! Tento nový objev jsme pojmenovali jako „Progenitor“. Co nejdříve jej chci vzít s sebou a zahájit podrobný výzkum.

23. březen
Můj společník, Spencer, nadhodil „založení společnosti“. Inu, dokud můžu studovat „Progenitor“, tak mi to nevadí…. Může si dělat, co se mu zlíbí.

19. srpen
Protože Spencer založil výcvikovou školu, navrhnul, abych já byl jejím prvním ředitelem. Nemám tušení proč, ale tenhle chlap se stává s tímhle podnikáním otravným. Ovšem, mohl bych být schopen toho využít ve svůj prospěch. Pro prostudování tohoto viru s tolika neznámými je zapotřebí speciálního místa. Speciálního místa bez žádného vyrušování, ale…

30. listopad
Spencerovi muži…taky si na mě dnes stěžovali. Myslí si o „Progenitoru“, že je pouhým nástrojem pro získání většího zisku; vrchol pošetilosti. Nicméně, je to docela odporný, že právo mluvit toho muže se stalo tak závazným, zatímco já pokračuji ve svém výzkumu. Té komerční použitelnosti Progenitoru za každou cenu docílím. Musím svůj výzkum upevnit...

19. září
Konečně…Šance na vývoj nového virového kmene s Progenitorem jako základem, je na dohled. V důsledku mnoha experimentů se rozhodujícím faktorem stala kombinace s DNA pijavky. Toto poslouží jako první příklad v úspěchu „t“. Bude se jednat o první vylepšený kmen „Progenitoru“.

23. říjen
Nemá to smysl! Od experimentování na morčatech nemůžu očekávat další pokrok. Pokud nepoužiji lidi jako základní organismus savců, můj výzkum se nikam nepohne a nikdy nedosáhnu další fáze.

15. listopad
Vypadá to tak, že někdo v této části tohoto místa zaznamenal mé experimenty. … Ale to mě nezajímá. Budou-li překážkou, tak budou mým experimentům „asistovat“.

13. leden
Konečně je to hotové. Mé překrásné pijavky! Člověk s nízkým způsobem života nemůže porozumět tomuto smyslu zadostiučinění. S tímto mohu Spencera definitivně umlčet. S tímto budu dominovat všemu…

31. leden
Je evidentní, že s přístrojem tajně umístěným v mém pokoji bylo manipulováno. Někdo se snaží dostat „t“. Pošetilí mizerové. Pravděpodobně je to práce těch od Spencera.

11. únor
Před nedávnem jsem našel stopy, že se někdo zabýval vstupem do tajné laboratoře. Pokud je to jejich záměrem, tak bych měl zvážit vhodná opatření. Pro tuto chvíli nechám Williama a Alberta, aby ty mizery objevili… Jedině těmto dvěma mohu důvěřovat, mimo mé krásné pijavky. Spencře... s takovou to nekončí.

Resident Evil 0 dokumenty / documents
27. listopadu 2015, ZvacA