Záznam o vývoji pijavky


3. února 1978
Zahájil jsem aplikaci „Progenitoru“ do čtyř pokusných pijavek. Přežily skrze predaci, parazitování a množení. Tento opakující se instinkt představuje to, proč věřím, že tito tvorové jsou nejvíce vyhovující jako Bio-organické zbraně. Ačkoli byly chvíli v agónii, brzy se zklidnily. Později nebyly na moment vypozorovány výraznější změny.

10. února 1978
Od počátku aplikace uběhlo 7 dní. Vykázaly známky transformace, jejich délka se zdvojnásobila. Bezpečně skončily s kladením vajec a jejich množství se poprvé zdvojnásobilo, ovšem z důvodu abnormálního apetytu se uchýlily ke kanibalismu. Uspíšil jsem přísun potravy, ale dva jsem ztratil.

7. březen 1978
Rozhodl jsem se, že jim podám živou stravu, ale polovina byla odepsána, jakmile jídlo zpětně zaútočilo. Nicméně, způsob útoku pijavek se vyvíjí a postupně začínají přecházet od struktury jednotlivce ke struktuře kolonie. Rovněž ustaly v kanibalismu. Taková nádherná evoluce nad mé očekávání.

22. dubna 1978
Pijavky se přestaly chovat individuálně, kromě predace, a do určité míry začaly jednat jako kolektiv. Podal jsem jim potravu a oni na ni zaútočili překvapivě efektivně.

30. dubna 1978
Zdá se, že jeden ze zaměstnanců si povšiml mého experimentu. Proč se lidé nestanou „krmivem“? Jak pijavky zareagují?

3. června 1978
Dnes je nádherný den. Začali imitovat můj vzhled! Uznaly mě za svého otce… mé překrásné děti. Nikomu vás nedám…

Resident Evil 0 dokumenty / documents
27. listopadu 2015, ZvacA