Zpráva o nedostatku u zesílené slitiny proti korozím


Přestože bylo plánováno využít vylepšenou proti-korozní slitinu pojmenovanou jako "diploid", pro uskladňovací pouzdro na novou B.O.W., bylo spěšně rozhodnuto o jejím ukončení. Důvodem je, že i přes vynikající odolnost proti všem druhům kapalin, včetně silných kyselin, byla zjištěna vada v případě ponoření do směsice dvou druhů chemikálií a to „Clement alfa (?)“ a „Clement sigma (?)“, ve kterých dochází k snadnému rozpouštění.

Vzhledem k nebezpečnosti nové B.O.W., nemůžeme přijmout jedinou výjimku při výběru materiálu pro jejich uskladňovací kapsle. Teď, když bylo rozhodnuto o nepoužití pro skladovací kapsle, došlo k tomu, že nakonec pouze kus lesknoucího indigově modrého plátu „Eagle plate“ byl vytvořen za pomocí tohoto „diploidu“.


Ohledně chemikálií Clement

Typ alfa představuje chemikálii pro údržbu zbraní a nemá žádné výrazné vlastnosti. Ovšem typ sigma za určité teploty mění svou barvu do modra. (Shodou okolností, tato teplota je přesně stejná jako datum dokončení výcvikového zařízení.)

Na základě toho, že typ sigma disponuje specifickou reakcí, věříme, že „série chemikálií Clement“ ukrývá dosud nepoznané vlastnosti. Jakmile se dozvíme do budoucna něco nového, podáme opět zprávu.

Resident Evil: Code Veronica X dokumenty / documents
4. prosince 2015, ZvacA