Výzkumná zpráva mravenčí královny


Od chvíle, co jsem objevila stopy starodávného viru uvnitř genů mravenčí královny, jsem se ponořila do prostudování mravenců a jejich vytvářenému mraveništi. Ekologie mravenců je vskutku prvotřídní. Jednomu mraveništi dominuje jediná mravenčí královna a vojáci a dělníci jsou její otroci. Královně jsou oddáni svými životy.

Když královna uhyne, značí to úpadek samotného mraveniště. Tak dlouho, dokud existuje mravenčí královna, je zajištěno spousty náhrad za vojáky a dělníky. Sečteno a podtrženo, vystihuje to vztah mezi mnou a bezvýznamnou masou.

Transplantovala jsem geny královny do viru Progenitor, který byl objeven Spencerem, a podařilo se mi vytvořit dokonalý virus. Vyzkoušela jsem jej na bezcenném těle mého otce, ovšem jak se dalo očekávat v případě rapidní buněčné změny, byly účinkem viru zničeny nejen jeho tělo, ale i mozkové buňky.

Navíc byl uvnitř jeho těla vyprodukován specifický jedový plyn, na který neúčinkuje modrá bylina. Vytvořila jsem tedy protijed pro naléhavé případy a uskladnila jej do lékařského regálu ve zbraňovém a chemickém skladu B2.

Rozhodla jsem se tento virus ukrývající nesmírný potenciál pojmenovat jako t-Veronica. Až se mi podaří najít způsob, jak ovládnout sílu tohoto skvostného viru, bude mé veliké bádání u konce.

Alexia Ashford

Resident Evil: Code Veronica X dokumenty / documents
7. prosince 2015, ZvacA