Rachael Foley


Rachael je agentkou FBC a parťačkou Raymonda Vestera. Ten ji však na lodi Queen Zenobia opustí a Rachael musí unikat před monstry Ooze, která ji pronásledují. Nakonec ji zabijí. Tuto část můžeme vidět pouze v traileru z veletrhu TGS.

Z Rachael se stane také Ooze, ale o hodně rychlejší a odolnější než ostatní. Rachael je nápadná zejména díky svým vlasům a velkému výstřihu. Přes vlasy jí nelze vidět oči. Kdybych měl vybrat jednu z nejzáhadnějších postav v RE: Revelations, bude to právě ona.

Rachael má také sestru Ginu. To jsme se mohli dozvědět v RE: Revelations 2. Gina přežila incident ve městě Terragrigia a spolu s dalšími lidmi byla unesena na ostrov Zabytij. Dalo by se říci, že Ginu potkal podobný osud jako Rachael.


Základní údaje

Datum narození: ? (přibližný věk mezi 20 a 30 lety)
Pohlaví: Žena
Výška: ?
Váha: ?
Stav: ZesnuláVzhled

Rachael můžeme vidět pouze v její misi na lodi Queen Zenobia. Má zde na sobě kombinézu s potápěčským vybavením, rozepnutou od dekoltu k pasu. Má dlouhé husté blond vlasy.


Výskyt

Resident Evil: Revelations
Resident Evil: Revelations 2 (pouze Raid Mode)


Rachael Foley Rachael Foley Rachael Foley Rachael Foley Rachael Foley Rachael Foley Rachael Foley Rachael Foley Rachael Foley


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta